O Stowarzyszeniu LA Spartakus

Szanowni Państwo,

Nasze stowarzyszenie działa od marca 2016 roku. Członkami stowarzyszenia są osoby – miłośnicy sportu, którzy poprzez swoje zaangażowanie i poświęcenie chcą zaszczepić choć odrobinę tej miłości w Naszych dzieciach, młodzieży, jak i u osób dorosłych.
Głównym celem stowarzyszenia jest organizacja biegów przełajowych. Dzięki cyklicznym imprezom chcemy w szczególności dzieciom i młodzieży pokazać, że swój wolny czas można spędzić inaczej niż poprzez siedzenie przed komputerem czy telewizorem. Wybitnie uzdolnionym dzieciom i młodzieży chcielibyśmy zapewnić możliwości treningu oraz uczestnictwa w zawodach sportowych krajowych i międzynarodowych

Realizując nasze cele chcemy również wspomagać ludzi chorych. Część z naszych biegów będą to biegi charytatywne, gdzie przy współpracy z fundacjami i innymi instytucjami będziemy wspierać ich ciężką drogę do powrotu do zdrowia.

Niestety do realizacji tych celów nie wystarczy samo zaangażowanie. Aby stworzyć możliwość i nauczyć ludzi zdrowszego trybu życia potrzebne jest nam Wasze wsparcie. Może ono być zarówno finansowe jak i materialne. Przestańmy ciągle mówić, że „sport to zdrowie”, a zacznijmy to praktykować. Pokażmy, że sport, a w szczególności bieganie jako najtańsza jego forma może być czymś co uatrakcyjni nasze życie, a tym, dla których stanie się sposobem na życie, pomóżmy w realizacji ich zamiłowania.

Dzięki organizowanym imprezom będziemy mogli pokazywać również Was. Poprzez różnego typu działania marketingowe np.: banery z Waszym logo umieszczane każdorazowo na naszych biegach, umieszczaniu logo Waszej firmy na plakatach i naszej stronie internetowej, uatrakcyjnimy Wasz wizerunek jako osób identyfikujących się ze sportem. Uczestnikom pokażemy, że miłośnicy biegania to nie tylko Oni którzy stają na Starcie ale również Ci, dzięki którym mogą tam stać, że bieganie to nie tylko zdrowie ale coś co w obcych oczach wzbudza podziw i zachwyt.

Wierzymy, że wraz z Waszą pomocą i z naszym zaangażowaniem możemy zrobić coś wielkiego. Jeśli jesteście zainteresowani być częścią naszych działań prosimy o kontakt, abyśmy mogli umówić się na spotkanie.